Obecné informace

Snažíme se připravovat zajímavé semináře, přednášky, worshopy, kterým je společné “učení se prožitkem”. Tedy takové, kde je možnost diskuse, nácviku nových dovedností, aktivity účastníků. Jsou otevřeny jak laické, tak odborné veřejnosti. Snažíme se zvát zajímavé lektory z řad odborníků v různých oblastech. Jsme otevřeni návrhům na další témata nebo osobnosti, které vás zajímají  a dáte nám o tom vědět.

Semináře se konají v prostorách centra Péxis, Šrámkova 38, Ústí nad Labem. Účastníkům je během semináře k dispozici čaj, káva, voda.

Přihlášení
Na semináře a workshopy je nutné se předem přihlásit, počet míst je limitován prostorem i povahou semináře. Přihlášení je možné přes formulář na stránce příslušného semináře. Přihlášení bereme za závazné, v případě, že se nemůže přihlášený účastník dostavit, je nutné nás o tom včas informovat. Při přihlášení je třeba uvést kontaktní údaj pro komunikaci případných změn (např.termínu v případě onemocnění lektora apod.).

Platba
Většina seminářů, pokud není u podrobností o kurzu uvedeno jinak, se platí na místě v den konání semináře. V případě jiných podmínek (u delších seminářů) jsou informace o platbě a storno podmínkách uvedeny v podrobnostech o semináři.

tel.: 702 057 975
e-mail: info@pexis.cz

 

Kontakt

PÉXIS - centrum psychosomatické péče Šrámkova 38
Ústí nad Labem
400 11
+420 702 057 975 info@pexis.cz